Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/18429/drogerie-pro-zivot_cz/www/wp-config.php on line 23

Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/18429/drogerie-pro-zivot_cz/www/wp-config.php on line 24
Výdělek | Drogerie pro život UA-91637264-1

Taky by jste chtěli žít jako Jarda?

Jaké by to asi bylo?

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Já a Papato, já a knihy od Zlaty

Na chvíli si představte, že jste majitelem podniku, který vyrábí třeba prací prášky, po kterých všechny skvrny hned zmizí a prádlo je po vyprání úplně luxusní. Něco co,které všichni kupují téměř denně, potřebují ho a kupují ho rádi, protože jim nějakým způsobem vyhovuje. V hypermarketu místo v regálu stojí ukrutný majlant, takže jak prodávat? Přece přes obchodní zástupce firmy. Jak budete lidi motivovat, aby vaše zboží šířili dál? Dáte jim ty peníze, které by jinak spolkl hypermarket.

Zavoláte třeba Evě..

Přesný postup, jak si Eva vydělá 23 265 Kč:

 • Začátek 630 Kč

  Eva ukáže svým známým, jakým způsobem si nyní přivydělává. Má spoustu kamarádek, které vyjdou s penězi jen tak tak. Některé z nich to zaujme a chtějí se stát aktivními, jiné zaujme jen zboží a koupí si ho jen pro sebe, jiné to nezaujme vůbec. Ve výsledku má Eva 6 kamarádek, které nakoupí, aby si zboží vyzkoušely a věděly, jakou firmu budou doporučovat dál. Těchto 6 kamarádek Evě přinese první peníze - 630 Kč.
 • 2 790 Kč

  Samozřejmě Eva pracuje dál, ale nyní se zaměříme na její kamrádky. Kamarádky se zmíní doma o tom, jak je Eva spokojený a co má nového. Vezmou tyto novinky do práce a ukáží je kolegyním. Každá z Evy kamarádek má 5 dalších přátel, kteří nakoupí sami a odkážou na Evy kamarádky. Eva tak získá 2790 Kč a jejích prvních 6 přátel má svých jistých 540 Kč za to, že firmě přivedli nové zákazníky.
 • 16 200 Kč

  Kolegyně Evy kamarádek se zmíní sousedkám a tchýním. Každá z nich dokáže nadchnout 3 sousedky a tchýni. V tuhle chvíli Eva vydělává 16 200 Kč, jejích prvních 6 kamarádek 4 680 Kč.
 • 23 265 Kč

  V okamžiku, kdy tchýně i sousedky se zmíní v krámu a dalším kamarádkám, přičemž je počítáno, že každá z nich ukáže dalším 3 kamarádkám, jak si samostatně nakupovat, Eva vydělává 23 265 Kč, jejích prvních 6 kamarádek 11 475 Kč, jejich koleganě kamrádek z práce 1575 Kč, tchýně a spol. 180 Kč.

O ČEM TO JE:

 • naprostá svoboda
 • jen vy rozhodujete na kolik plynu pojedete
 • systém, ověřený praxí, který zaručí lehkou upochopitelnost pro každého
 • sytém, který plní funkci automatizace. Tzn. část práce přebírá za vás

O ČEM TO NENÍ:

 • žádné zvonění na zvonky domů
 • žádné tahání zboží sem a tam
 • žádné vnucování čehosi předraženého
 • žádné poplatky
 • žádné povinnosti
 • žádný "instantní" návod na rychlé zbohatnutí

Odkud se berou peníze?

Tento systém funguje na principu tzv. síťového marketingu. Výrobce nebo dodavatel služeb či zboží vytváří dodavatelské podmínky pro samostatné podnikání svých distributorů. Ti na základě toho mohou zprostředkovat příležitost stát se distributory dalším lidem, a tak vzniká víceúrovňová odběratelská struktura (síť). Více na Wikipedii.

Peníze ušetřené za platby hypermarketům, velkoobchodním skladům, marže maloobchodu a platby za dopravu z jednoho skladu do dalšího, které se ve výsledku promítnou do celkové ceny výrobku, se mohou investovat do distributorů při cestě výrobku od výrobce přímo k distributorovi.

Letadlo?

Kdy poznáte, že se jedná o podvod?

Nelegální systém víceúrovňového podnikání poznáte tak, že

vlastně za vaše peníze nedostanete reálný produkt. Např. zaplatíte vstupní poplatek a máte shánět další lidi, kteří též jen zaplatí vstup, a nikdo nemá šanci za svoje peníze dostat nějaké zboží či službu odpovídající hodnoty.

 

Naproti tomu legální systémy mají k prodeji skutečný produkt nebo službu a peníze na provize se berou právě z prodeje.

Lidé už mají plné zuby nevyvážených pracovních situací, které je okrádají o rodiný život. Síťový marketing se jeví jako poslední reálná příležitost, jak může v systému svobodného podnikání průměrný člověk dosáhnout finanční nezávislosti bez nutnosti velkého kapitálu.

Randy GageProvokativní a inovativní multimilionář, motivační řečník a autor v oblasti Síťového marketingu, Motivace a Prosperity.

Už se ti v normálním zaměstnání stalo, že za tebou přišel tvůj ředitel a po pozdravu ti řekl, že se strašně těší na chvíli, kdy budeš na jeho místě? Že ti to moc přeje a že ti bude ze všech sil pomáhat, abys ty, zrovna ty, byl co nejdříve na jeho místě? Řekl ti také, že tě za to ještě odmění? U nás se to stává každý den.

Úryvek z knihy Ivo Tomana Jak začít multilevelmarketing Strašák nebo příležitost?Ivo Toman, autor několika bestsellerů v ČR i na Slovensku a uznávaný školitel osobního rozvoje.